Strona główna

Siostry WAJS & Stonoga

Opublikowano

sierpniowy impuls kulturalny 2017

 19989308 841235752724540 6154047919824496311 n

 

„Siostry Wajs & Stonoga” to projekt muzyczny dwóch sióstr, które od lat tworzą projekty teatralne dla dzieci.

 Dwie szalone Siostry – Agnieszka i Patrycja zabiorą dzieciaki do świata kolorowej, roztańczonej i rozśpiewanej Stonogi, która za pomocą wesołych piosenek opowie dzieciom rozmaite zabawne historie.

Są to piosenki napisane z myślą o najmłodszych, którzy będą mogli wspólnie z Siostrami zanucić wesołe melodie, zatańczyć razem z tancerzami w rytm kubańskiej muzyki, pobawić się przy afrykańskich dźwiękach i rozwiązać słowne zagadki.

 Siostry Wajsz powodzeniem wciągną dzieci do wspólnej zabawy, proponując piosenki z pierwszej debiutanckiej płyty, której premiera odbyła się pod koniec 2015 roku.

Piosenki sióstr Wajs zyskały spore grono wielbicieli nie tylko wśród najmłodszej części publiczności. Rodzice, którzy zabierają dzieci na interaktywny koncert chwalą sobie jego edukacyjny charakter. A Siostry jednogłośnie twierdzą, że zależy im, aby stonoga podróżowała po całej Polsce wciągając dzieci w każdym wieku do wspólnej zabawy.

- Stonoga to pewnego rodzaju symbol – mówi Agnieszka Wajs – Oznacza, że każdy może z nami zaśpiewać.

- Chcemy zaburzyć granicę między sceną i publicznością, wyjść do dzieci i zaprzyjaźnić się z każdą „małą stonogą”– dodaje Patrycja Wajs.

Monday the 26th. modyfikacje oraz wdrożenie: Karolina Sypniewska. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.